CARPRO CQUARTZ PROFESSİONAL SERİ SERAMİK KAPLAMA 50ML
CARPRO CQUARTZ PROFESSİONAL SERİ SERAMİK KAPLAMA 50ML
CARPRO CQUARTZ PROFESSİONAL SERİ SERAMİK KAPLAMA 50ML
CARPRO CQUARTZ PROFESSİONAL SERİ SERAMİK KAPLAMA 50ML
CARPRO CQUARTZ PROFESSİONAL SERİ SERAMİK KAPLAMA 50ML

CARPRO CQUARTZ PROFESSİONAL SERİ SERAMİK KAPLAMA 50ML ( CPProfessional)

Marka : CARPRO
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
:

CARPRO CQuartz Professional  Ürünü satışı sadece profesyonel uygulamacılara yapılmaktadır.

 Cquartz Professional, en iyi profesyoneller tarafından zaten sevilen kaplamanın gelişmiş, hızlı sertleşen bir versiyonudur.

CQuartz Professional , gelişmiş nanoteknolojinin gücünden yararlanır. 

Her silika (kuvars) atomu, yüksek yoğunluklu bir 3D yapısal kaplama matrisi oluşturan çoklu florokarbon moleküler bağlarına sahiptir. 

Boyanızın yüzeyine yapıştırıldıktan sonra CQuartz Professional, profesyonel olarak akredite edilmiş CarPro kurulumcunuzun yarattığı parlaklığı ve derinliği korumakla kalmaz, aynı zamanda onu geliştirir! 

Kürlendikten sonra CQuartz Professional, boyayı koruyan ve yüksek parlaklığını yıllarca koruyan yoğun, dayanıklı bir kaplama oluşturur!

CQUARTZ nanoteknolojisinde son 6 yıldaki gelişmelere dayanan bu formül, son derece yansıtıcı bir parlaklık ve zengin, derin bir parlaklık sağlamak için florokarbon kompozit ve modifiye nanopartiküllerle SiO2 ile aşılanmıştır!

Her silika atomu, yüksek yoğunluklu bir yapısal kaplama oluşturan çoklu florokarbon moleküler bağlarına sahiptir. 

CQUARTZ Professional yüzeye yapıştırıldıktan sonra   sadece parlaklığı ve derinliği korumakla kalmaz, aynı zamanda onu geliştirir! 

CQUARTZ Professional  , boyanın sertliğini artırırken aynı zamanda kirleticileri, kuş ve böcek lekelerini ve çeşitli çevresel serpintileri de reddeder! 

Düzgün bakımı yapılan  CQUARTZ Professional   , arabanızı daha parlak, daha temiz ve yıkanması daha kolay tutarken yıllarca dayanacaktır!

Dayanıklılık, uzun süreli hidrofobik etki, su lekesi direnci ve hem asitlere hem de baz kimyasallara karşı güçlü koruma, CQUARTZ'ın yalnızca bu profesyonel versiyonunda artırıldı! 

Son olarak, çok çeşitli iklimler için uygulamanın çok yönlülüğüne ve dünya çapında kaliteli profesyonel detaycılar için başarılı sonuçlara odaklandık! 

CQUARTZ Professional  , ön cam hariç her türlü yüzeye uygulanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR