Rupes LHR15III/BAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton Kutuda Set
Rupes LHR15III/BAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton Kutuda Set

Rupes LHR15III/BAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton Kutuda Set (LHR15IIIBAS)

Marka : RUPES
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

 • Ø destek yastığı (mm/in): 125/5"
 • Ø yörünge (mm/in): 15 - 19/32" 
 • Güç (W): 500
 • RPM: 3000-5200
 • Ağırlık (Kg/lbs) 2,6 - 5,73
 • Hız düzenlemesi: 
 • Destek pedi ipliği: M8-F
 • Elektrik kablosu (m/ft): 9 - 30"

:

Paket İçeriği;

 1. DA COARSE polisaj bileşeni 250ml (9.DACOARSE)
 2. DA FINE polisaj bileşeni 250ml (9.DAFINE)
 3. Yün polisaj pedi COARSE Ø130-145mm (9.BW150H)
 4. DA FINE köpük polisaj pedi Ø130-150mm – Ø5”-6” (9.DA150M )
 5. Mikrofiber bez Mavi ( 9.BF9050)
 6. Mikrofiber bez Sarı (9.BF9060)
 7. Kablo Kelepçesi (9.Z1024)

 

 

Her türlü detaylandırma durumunun üstesinden gelmek için üretilen yeni LHR 15 MarkIII , detaylandırmanın yeni sınırıdır. Ergonomik tasarım, kıvrımlı yüzeylerde ve ulaşılması zor alanlarda eksiksiz bir rahatlıkla hassas boya düzeltmesine olanak tanır. LHR 15 MarkIII, LHR21 MarkIII’e kıyasla daha yüksek devirde çalışır. Bu artan hız, eşdeğer düzeltme sağlar ve bunu, kavisli veya çeşitli yüzeylere daha elverişli olan bir ped çapı ve yörünge ile yapar.

 

RANDOM ORBITAL;

 • Destek plakası bir yörüngeyi takip eder (genliği tahrik milinin dönme ekseni ile destek plakasının merkez ekseni arasındaki mesafeye bağlıdır) ve kendi merkezi ekseni etrafında serbestçe dönebilir. Destek plakası, ofset hareketinin merkezkaç kuvvetinin ve sürtünmenin etkisiyle değişen hızlarda ve yönlerde serbestçe dönebilir. Sürtünme kuvvetleri, alet hala çalışırken diskin dönmesini engelleyecek şekilde olursa, rastgele yörünge hareketi basitçe bir yörünge hareketi olacaktır. Disk dönüşlerinin sayısı değişkendir ve gerçekleştirilen yörünge sayısından bağımsızdır. Rastgele yörünge hareketi, etkinlik ve yüzey işleme kalitesi açısından şu anda en iyi uzlaşmadır.

 

GELİŞTİRİLMİŞ ERGONOMİ

 • MarkIII’ün kauçuk kaplı ön tutacağı, kontrol için kaymaz bir yüzey sağlarken operatör için olağanüstü konfor sunar. Geliştirilmiş arka tutamak ayrıca daha iyi bir his için kauçuk yüzeyleri entegre eder. Stratejik olarak yerleştirilmiş iki iz bırakmayan alet dayanağı, alet kullanılmadığında stabilite ve istenmeyen darbelere karşı ek koruma sağlar. MarkIII’deki BigFoot rasgele yörünge platformunun sürekli iyileştirilmesi, sınıfının en iyisi itibarını pekiştirerek en iyiyi daha da iyi hale getiriyor.

 

ELEKTRONİK HIZ KONTROL KADRANI

 • Yeni elektronik hız kontrol kadranı, operatörün ellerini hareket ettirmesini gerektirmeden parlatıcının en yüksek hızının kolayca ayarlanmasına olanak tanır. Daha büyük kadran, başparmağın bir hareketiyle kolayca ayarlanır. Yüksek görünürlük sayıları ve kadranın hareketinden daha olumlu geri bildirim, hız değişikliklerini daha kasıtlı hale getirerek operatörlerin parlatma işleminde herhangi bir kesinti olmadan görev için ideal hızı seçmelerine olanak tanır.

 

9 METRE ELEKTRİK KABLOSU

 • Yeni Ağır Hizmet tipi ekstra uzun 9 mt kordon, güvenli ve verimli çalışma için parlatıcıya maksimum güç sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Kullanıcının bir arabanın etrafında parlatırken ek uzatma kabloları kullanması gerekmediğinden, daha uzun kablo size zaman, adım ve zorluk kazandırır.

 

AŞAMALI TETİKLEYİCİ

 • Ek bir kontrol katmanı eklemek, yeni aşamalı tetikleyicidir. Kadran aralığındaki hızları kontrol etmek için bir gaz kelebeği görevi gören aşamalı tetik, operatörün, işlemi kesintiye uğratmadan veya hızlı aramaya erişmek için kolu yeniden konumlandırmasına gerek kalmadan hassas kontrol için ince ayarlamalar yapmasına olanak tanır.

 

TASARIM

 • Detaylara verilen önem, çekici tasarımdan daha fazlasıdır. Makinenin çalışmadığı zamanlarda sabit kalması için gövdesine konumlandırılan kauçuk destek gibi her detay, maksimum operatör konforunu sağlamaya yönelik titiz araştırmaların sonucudur.

 

 

 

 

Etiketler
polisaj makinesi, polisaj makinası, makina, makine, rupes makina, rupes makine, rupes polisaj makinası, rupes polisaj makinesi, polisaj makineleri, polisaj makinaları, Rupes, Rupes LHR15IIIBAS, Rupes LHR15IIIBAS Random, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Karton Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Karton Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Karton Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Karton Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Karton Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Karton Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Karton Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Karton Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Karton Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Polisaj, Rupes LHR15IIIBAS Random Polisaj Makinesi, Rupes LHR15IIIBAS Random Polisaj Makinesi Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Polisaj Makinesi Karton Kutuda,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR