Rupes LHR21ES Random Orbital Polisaj Makinesi
Rupes LHR21ES Random Orbital Polisaj Makinesi
Rupes LHR21ES Random Orbital Polisaj Makinesi
Rupes LHR21ES Random Orbital Polisaj Makinesi
Rupes LHR21ES Random Orbital Polisaj Makinesi
Rupes LHR21ES Random Orbital Polisaj Makinesi
Rupes LHR21ES Random Orbital Polisaj Makinesi

Rupes LHR21ES Random Orbital Polisaj Makinesi (LHR21ES)

Marka : RUPES
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

 • Ø destek pedi (mm): 150
 • Ø yörünge (mm): 21 
 • Güç (W): 500
 • RPM: 2000-4200
 • Ağırlık (Kg/lbs) 2,6
 • Hız düzenlemesi:

:

 

 • Büyük Ø21 mm yörüngesi ve Ø150 mm RUPES destek tabanıyla karakterize edilen elektrikli LHR 21ES rastgele yörüngeli cilalayıcı, geniş yüzey alanlarında çalışmak için mükemmeldir. Mükemmel dengelenmiş cilalayıcı, RUPES BigFoot serisinin Ø150/180 mm köpük cila pedleriyle bir araya gelerek hızlı kesimi ve kusursuz bir cilayı garanti eder.

 

RASTGELE ORBİTAL;

 • Destek plakası bir yörüngeyi takip eder (bunun genliği, tahrik milinin dönme ekseni ile destek plakasının merkezi ekseni arasındaki mesafeye bağlıdır) ve kendi merkezi ekseni etrafında dönmekte serbesttir. Destek plakası, ofset hareketinin merkezkaç kuvvetinin etkisi ve sürtünme etkisi ile değişen hızlarda ve yönlerde dönmekte serbesttir. Sürtünme kuvvetleri, alet çalışırken diskin dönmesini önleyecek kadar büyükse, rastgele yörünge hareketi basitçe bir yörünge hareketine dönüşecektir. Disk dönüşlerinin sayısı değişkendir ve gerçekleştirilen yörünge sayısından bağımsızdır. Rastgele yörünge hareketi şu anda etkinlik ve yüzey işleme kalitesi açısından en iyi uzlaşmadır.

 

ZARİF TASARLANMIŞ

 • RUPES Ar-Ge ve Tasarım departmanları BigFoot cilalama makinelerinin tasarımına ve ergonomisine özel önem vermiştir. Mükemmel dengelenmiş makine gövdesi, pratik tutma yeri, sessiz çalışma ve minimum titreşim, BigFoot’u pazarın en çok yönlü ve aranan sistemi haline getirmeye yardımcı olan özelliklerden sadece birkaçıdır.

 

DÖNMEYİ ÖNLEYİCİ ÖRTÜ

 • İki işlevli dönmeyi önleyen örtü, operatörü hareketli parçalara karşı korumak ve destek pedi için bir kavrama görevi görerek, yüzeyle doğrudan temas halinde olmadığında köpük cilalama pedi üzerinde daha fazla baskı oluşmasını önlemek üzere tasarlanmıştır.

 

ELEKTRONİK HIZ KONTROL MODÜLÜ

 • Tutma yerindeki hız kontrol cihazı hem pratik hem de kullanımı kolaydır. Parlatıcının hızı kullanım sırasında da ayarlanabilir, böylece parlatma işleminin herhangi bir şekilde kesintiye uğraması önlenir.

 

AÇMA-KAPAMA DÜĞMESİ KİLİDİ

 • Cilalama sırasında tutma yerinin SOL tarafındaki düğmeye basıldığında açma-kapama düğmesi kilitlenir. Bu, operatörün, alet çalışırken ellerini farklı kavrama konumlarına serbestçe hareket ettirmesine olanak tanır.

 

 

TASARIM

 • Detaylara verilen önem sadece yenilikçi ve çekici tasarımla sınırlı değildir. Modern çizgiler ve olağanüstü teknik kalite, maksimum operatör konforuna ulaşmayı amaçlayan titiz araştırmaların sonucu olan bir dizi ayrıntıyla birleştirilmiştir.

 

Etiketler
polisaj makinesi, polisaj makinası, makina, makine, rupes makina, rupes makine, rupes polisaj makinası, rupes polisaj makinesi, polisaj makineleri, polisaj makinaları, Rupes, Rupes LHR15IIIBAS, Rupes LHR15IIIBAS Random, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Karton Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Makinesi Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Karton Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Karton Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Karton Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Polisaj Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Karton Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Karton Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Karton Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Makinesi Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Karton Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Karton Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Karton Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Kutuda, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Kutuda Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Orbital Set, Rupes LHR15IIIBAS Random Polisaj, Rupes LHR15IIIBAS Random Polisaj Makinesi, Rupes LHR15IIIBAS Random Polisaj Makinesi Karton, Rupes LHR15IIIBAS Random Polisaj Makinesi Karton Kutuda,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR